Naktsklubi, kurus tev kaut vienu reizi dzīvē vajadzētu apmeklēt

Vairums jauniešu labprāt dodas uz dažādiem naktsklubiem, lai jautri pavadītu laiku un atpūstos kopā ar draugiem. Gan Latvijas galvaspilsētā Rīgā, gan arī citās pilsētās ir salīdzinoši daudz naktsklubu, atliek tik izvēlēties sev vispiemērotāko klubu un tur doties.

COYOTE FLY

Coyote Fly atrodas Rīgas centra rajonā, Tērbatas ielā 2, un šajā naktsklubā teju vai katru nedēļu pulcējas apmēram 4500 ballētāju, kā arī pazīstami dīdžeji un citi mākslinieki gan no Latvijas, gan citām pasaules valstīm. Šajā klubā strādā arī ļoti draudzīgas bārmenes, kas spēs apreibināt ne tikai ar kokteiļu palīdzību.

Nevar nepieminēt arī Coyote Fly īpašo interjeru, kurā apvienots Vērmanes dārza senatnīgums ar mūsdienīgumu.

Coyote Fly telpas iespējams izīrēt arī slēgtajiem un korporatīvajiem pasākumiem. Ja tev nepietiek naudas kāda korporatīvā pasākuma rīkošanā, tad ieskaties, kurš no ātrajiem kredītiem šobrīd ir populārākais.

JUST BAR

Arī Just Bar atrodas Rīgas centra rajonā; tā adrese: 11. novembra krastmala 17, Rīga. Šeit katru nedēļu notiek ļoti trakas ballītes, kurās ikvienu apmeklētāju priecē dažādi interesanti priekšnesumi un pazīstami mākslinieki, dīdžeji.

Just Bar pastāv jau kopš 2010. gada 22. jūnija, un šo gadu laikā tas ir ievērojami attīstījies.

Neskatoties uz Just Bar mazajiem izmēriem, tas vienmēr pulcē salīdzinoši daudz cilvēku.

Klubs „Piens”

Piens atrodas Rīgā, A. Briāna ielā 9. Šajā naktsklubā valda patīkama atmosfēra, kas ļaus pilnīgi ikvienam aizmirsties no ikdienas stresa pilnās dzīves. Šo klubu ir iecienījuši daudzi ļaudis – it īpaši liels vairums jaunieši.

Ja vēlies jautri un patīkami pavadīt laiku, dodies uz Pienu!

Kluba telpas ir iespējams izīrēt arī dažādām ballītēm – dzimšanas dienas svinībām u.c. pasākumiem.

FONTAINE PALACE

Fontaine Palace ir viena no populārākajām ballīšu vietām Liepājā, kas atrodas Dzirnavu ielā 4. Šis mūzikas klubs tika dibināts jau 2004. gadā, un tas var uzņemt pat 600 cilvēku. Fontaine Palace ir uzstājušās mūzikas grupas ne tikai no Latvijas, bet arī no visas pasaules.

Klubs ir daļa no Fontaine Hotel Royal viesnīcas. Fontaine Palace ir ļoti pārdomāta vieta, jo, atrodoties šeit, nerodas piebāztības sajūta. Ikviens šeit jutīsies mājīgi, jo klubā ir izvietoti ērti dīvāni un nelieli galdiņi. Jāpiebilst, ka klubs piedāvā dzīvās mūzikas pasākumus teju vai katru vakaru.

JELGAVAS KREKLI

Jelgavas krekli kā mūzikas klubs, kas atrodas Jelgavā, pastāv jau kopš 2003. gada 14. novembra, un saviem apmeklētājiem tas piedāvā patīkamu izklaidi dažāda vecuma cilvēkiem – gan studentiem, gan arī daudz vecākiem cilvēkiem.

Ik pa laikam Jelgavas kreklos tiek rīkoti dažādi tematiski pasākumi (piemēram, koledžas ballīte), lai nedaudz varētu aizmirsties no ikdienas rutīnas un paskatīties uz dzīvi no gaišās puses.

TALLER

Naktsklubs „Taller”, kas atrodas Daugavpilī, pilnībā katru nedēļas nogali priecē ikvienu apmeklētāju ar dažādām ballītēm un krāšņiem šoviem. Taller atmosfēra ir ļoti patīkama, jautra un mājīga. Katru dienu klubs ir atvērts saviem apmeklētājiem kā patīkams restorāns un bārs.

Ikviens kluba apmeklētājs šeit var izdejoties no sirds un malkot kādu gardu kokteilīti no bāra.

TINTE

Bārs „Tinte” atrodas Valmierā, un pilnībā katru nedēļas nogali tas priecē savus apmeklētājus ar krāšņiem pasākumiem un jautrām ballītēm, kurās piedalās Latvijā pazīstami dīdžeji un citi mākslinieki.

Tinte ir viena no populārākajām ballīšu vietām Valmierā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *