Apmeklētāju viedokļi par klubu „Piens”

Nereti mūsdienās lielam vairumam cilvēku ir ļoti svarīgs apkārtējo viedoklis, jo, piemēram, ja nesen tavā ciematā vai pilsētā ir atvēries jauns naktsklubs un ja tu vēl to neesi apmeklējis un esi nolēmis to darīt, tu iespējams vēlies dzirdēt citu šī kluba apmeklētāju viedokļus un atsauksmes par, vai vispār ir jēga tur doties. Noteikti no citiem tu vēlēsies uzzināt to, kas šajā klubā šiem cilvēkiem paticis, kas nav paticis, kas interesants, kas nav tik interesants, kāda tur ir atmosfēra, kāds interjers utt.

Ja tu atrodies Rīgā un ja tu vēlies gardi paēst vai vienkārši labi un jautri pavadīt laiku, tad noteikti, ilgi nedomādams, dodies uz klubu/bāru „Piens”. Šo klubu ir iecienījuši daudzi ļaudis, it īpaši jaunieši, un tā kā mūsdienās daudziem ir svarīgs apmeklētāju viedoklis, tad turpmākajā rakstā varēsiet izlasīt vairāku apmeklētāju atsauksmes par klubu „Piens”.

Kāds no kluba apmeklētājiem raksta: „Tusētāju aprindās par šo klubu jau runā jau labu laiku. Un ne velti, jo Piens ir tā vērts.”

„Tā ir forša un gaumīga vieta, kur pavadīt tusiņu draugu lokā. Telpu iekārtojums ir stilīgs un mājīgs reizē. Mīkstie dīvāniņi ir super ērti. Lai arī rindu pie bāra ir grūti izstāvēt, bārā pasniegtie kokteiļi sniedz patīkamu reibumu. Vai tomēr vietas īpašā aura rada reibumu…”

„Tā arī nesaprotu, kā šo vietu ir pareizi saukt: piena bārs, piena klubs, bārs piens, bārs piens, piens bārs, piens klubs, klubs piens? Piena interjers ir 30. gadu stilā – lampas, palmas, klubkrēsli, stāvlampas. Cenas saprātīgas un publika patīkama, mūzika tīkama un ne pārāk skaļa – tā lai var sarunāties nebļaujot. Kluba Piens bārs ir orientēts uz produktiem, kas satur pienu. Un ne tikai!”

Vien no kluba apmeklētājām par klubu pēc pasākuma Riga Goes Ragga rakstīja: „Es tikai vēlos pateikt PALDIES par rīkoto pasākumu Riga Goes Ragga. Tā bija mana pirmā reize PIENĀ, ceru, ka nebija pēdējā. Ļoti, ļoti patika. Tas ir labākais tuss šajā gadā. Bijām četratā ar draudzenēm, pirmo pusstundu nostāvējām uz balkona. Mutes vaļā, galvā tikai viena frāze „So this is where they keep all the beautiful people, music and light…”

Noteikti jāpiebilst, ka kluba rīkotās ballītes un pasākumi vienmēr bijuši grandiozi un jautri, tā kā par garlaicību „Pienā” tev nepavisam nebūs jāuztraucas.

Protams, nevar nepiebilst, ka „Piena” ēdienkartē ikviens atradīs sev piemērotāko ēdienu un dzērienu. Kāds no kluba (kafejnīcas) apmeklētājiem savā twitter kontā rakstījis: „Garšīgākā omlete, ko esmu ēdis. Iekš klubs Piens branča!”

Savukārt kāds cits no kluba apmeklētājiem savā twitter kontā rakstījis: „Manās acīs klubs #Piens ir labākā atpūtas vieta Rīgā 🙂 no šī vakara 99% pozitīvu iespaidu, tas viens procents nost par to, ka bija auksts.””

Vēl kāds no twitter lietotājiem savā kontā rakstījis: „Nē, man liekas, ka @klubspiens ir 750 cilvēki, ir nais!” Šis pierāda to, ka kluba „Piens” ballītes ir pat ļoti labi apmeklētas.

Gribas piebilst, ka apmeklētāju viedokļi un stāsti par šī kluba jautrajām ballītēm, patīkamo interjeru, garšīgajiem dzērieniem ir neapšaubāmi veicinājuši „Piena” popularitāti, jo, citiem vārdiem sakot, pateicoties visiem tik ļoti pazīstamajam „mouth to mouth” mārketingam, katru nedēļas nogali šis klubs vilina neskaitāmus, pozitīvi noskaņotus ballētājus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *