Par Klubs Piens

Klubs piens ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām ārpus vecrīgas, kur var gan paklausīties labu mūzīku, gan gardi paēst – sākot ar uzkodām, beidzot ar vidusjūras labumiem.
Naktsdzīves laikā – kluba apsargi ar facecontrol palīdzību izsekos, lai klubā atrastos tikai adekvātas un pilngadīgas personas.
Klubā valda brīnišķīga atmosfēra, kurā varēsi atslēgties no ikdienas dienišķā ritma. Klubam ir savs stils, kas piesaista un pierunā atgriezties vēl un vēl.
Klubam ir arī terase, kur vasarā skaisti izbaudīt vakaru. Vasarā šeit strādā grilla terase, kur gatavo dažādus gardus ēdienus, kas jebkuram ies pie sirds. Pa dienām pieejami dažādi izdevīgi dienas piedāvājumi ēdienam.
Pienā bieži uzstājās vietājās pašmāju mūzikas svaigznes, kurām arī pašām tur tīk atpūsties. Šajā klubā var atpūsties gan ģimenes ar bērniem, gan labāko draugu kompānija, jo klubā var iedzert ne tikai grādīgos kokteiļus, bet arī atvēsinošus piena kokteiļus.
Klubs Piens atrodas ļoti klusā un mierīgā vietā – uz A. Briāna ielas 9A-2, kur Jūs netraucēs ikdienas straujais ritms ar satiksmi, cilvēku pūļiem, steigu, kas iedzen stresā. Varēsiet mierīgi pasēdēt, pārdomāt dzīvi, darbu, finanses.
Kluba telpas pieejamas arī īrei un privātajām vakara ballītēm. Par izcenojumu rakstīt un e-pastu norādīto. Norēķināties iespējams ir gan ar karti, gan skaidru naudu. Ja nepieciešami finanšu līdzekļi, lai apmaksātu telpu īri, krediti būs pareizais risinājums, kas atrisinās šo situāciju.

Pienam sekot vari arī soctīklos twitterī – @klubspiens, facebookā – pages/Klubs-Piens.

 

Darba laiki ir sekojoši:

Pirmdiena – Otrdiena: 11:00 – 12:00 (pa dienu)
Trešdiena:        12:00 rītā – 24:00 naktī
Ceturtdiena:    11:00 rītā – 3:00 naktī
Piektdiena – Sestdiena:           12:00 rītā – 24:00 naktī

E-pasts informācijai –   kafe@piens.nu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *